Pradžia

Paskolos verslo pradžiaiSpausdinti

Maždaug kas antra įmonė be skolintų lėšų nepajėgtų užtikrinti savo plėtros, rodo 2017 m. Lietuvos banko inicijuota apklausa. Dar sunkiau naujoms įmonėms, turinčioms mažiau apyvartos lėšų ir dar nespėjusioms sukaupti finansinės „pagalvės“. Būtent todėl verslo naujokams siūlomos iki 25 tūkst. eurų siekiančios paskolos pagal priemonę „Verslumo skatinimas 2014-2020“.

Kuo šis pasiūlymas yra patrauklus pradedančiam verslininkui? Nes teks mokėti kelis kartus mažesnes palūkanas už rinkos vidurkį, be to, paskola leis kompensuoti dalį darbuotojų atlyginimų, padengs laikiną apyvartos lėšų trūkumą.

Jaunam verslui sunku išsiversti be finansinės injekcijos, tad kodėl gi nepasirinkus pigiausio ir paprasčiausio varianto? Lengvatinė paskola leidžia paprasčiau pradėti savo verslą ir greičiau sukaupti nuosavų lėšų tolesnei jo plėtrai. Be to, sykiu galima pasinaudoti kompensavimo priemone „Subsidijos verslo pradžiai“ ir gauti dalies darbo užmokesčio kompensaciją, o tai didelė paspirtis ir pagalba pradedančiajam verslui įsitvirtinti rinkoje. 


Kaip tuo pasinaudoti?

Norėdami pasinaudoti priemone, užpildykite verslo plano formą ir, kartu su paraiška paskolai gauti, pateikite ją bet kuriai kredito unijai. Jei pildant dokumentus paskolai gauti prireiks papildomos pagalbos, pasinaudokite nemokamomis individualiomis konsultacijomis.

Pritrūkus užstato kredito unija galės kreiptis į INVEGA dėl individualios garantijos už išduotą paskolą. Išsiaiškinę finansavimo sąlygas, terminus, susiradę reikalingą užstatą ir t. t., pasirašysite finansavimo sutartį.