Pradžia

GarantijosSpausdinti

Įsivaizduokite, kad Jums į galvą ateina tokia gera ir kartu tokia beprotiška idėja, kad ja gali būti išties sunku įtikinti aplinkinius.

Individualios garantijos

Visą pasaulį apjuosusios siuntinių gabenimo kompanijos „FedEx“ verslo planas kartais vadinamas blogiausia pasaulyje įvertinta verslo idėja. Iki tol niekas JAV nežadėjo pirmyn ir atgal siuntą nugabenti per 24 valandas, tokios mintys pasirodė pernelyg ambicingos net Volstrytui, kur „FedEx“ įkūrėjas Fredas Smithas finansavimo ieškojo net porą metų. Tačiau pernai „FedEx“ pajamos jau siekė 50 milijardų JAV dolerių, tad kuri pusė iš tiesų buvo teisi, turbūt akivaizdu.

Kaip manote, kiek paskolos prašančių jaunų verslininkų pavyksta gauti finansavimą? Visi su tuo susidūrę turbūt jau linksi – sėkmingai peršokti kartelę sugeba net ne kas antras, ir tai toli gražu ne pirmuoju bandymu.

Tačiau su INVEGA verslui siūlomomis priemonėmis šios kartelės įveikiamos kur kas sparčiau. Mes galime laiduoti už Jus, garantuoti kredito įstaigai pirmosios paskolos dalies grąžinimą ir, įvertinę besiskolinančiojo verslo projektą, padėti unijai, bankui ar lizingo bendrovei priimti Jums palankų sprendimą.

Nuo 2002 m. INVEGA garantijos padėjo finansavimą gauti daugiau daugybei verslo projektų. Tokių, kuriais nepatikėjo kiti, ir tokių, kurie išaugo į savitus, originalius ir sėkmingus verslus.

Kaip tuo pasinaudoti?

Norėdami gauti garantiją, turite kreiptis į uniją, banką ar lizingo bendrovę (čia rasite kredito įstaigų, kurių paskoloms suteikiame garantiją, sąrašą). Vertindama Jūsų projektą, įstaiga derasi dėl jos sumos, trukmės bei kitų detalių ir sprendžia, ar tam pakanka turimo užstato. Jo pritrūkus kreipiamasi į INVEGA dėl garantijos. Garantijos suteikimui reikalingų dokumentų sąrašą rasite čia, o reikiamų dokumentų formas čia.

Svarbu: COVID-19 padarinių palengvinimui, teikiant individualias garantijas: 

  • Išplėstas įmonių sektorių ratas
  • Garantija pritaikyta apyvartinėms paskoloms
  • Galimas kitos finansų įstaigos išduotos paskolos refinansavimas
  • Sutrumpinti sprendimų terminai 

Eksporto kredito garantijos

Norite plėsti savo eksporto rinkas į neparduotinos rizikos valstybes, tačiau didelės investicijos ir rizika verčia šią idėją permąstyti vėl ir vėl iš naujo?

INVEGA siūlo eksporto kredito garantijos priemonę, kuri leidžia plėsti eksporto rinkas neparduotinos  rizikos valstybėse ir didinti eksporto apimtis minimalizuojant potencialą riziką dėl pirkėjų nemokumo. Garantija suteikia galimybę  eksportuojamas prekes parduoti su atidėtųjų mokėjimų terminu, o pirkėjui neįvykdžius sąlygų, išmokama iki 90% patirtų nuostolių. Preliminarų garantijos atlyginimo dydį galima sužinoti šioje skaičiuoklėje.

Kaip tuo pasinaudoti?

Kreditas suteikiamas labai mažoms, mažoms ir vidutinėms įmonėms, vykdančioms veiklą ilgiau nei vienerius metu, kurių metinės pajamos pagal paskutinių finansinių metų patvirtintą metinių finansinių ataskaitų rinkinį viršija 100 00 Eur.

Pasinaudoti eksporto kredito garantijos  priemone nesudėtinga – eksportuotojas turi pateikti prašymą INVEGAI.