Pradžia

Jie sėkmingai pradėjoSpausdinti

Irma Gajauskaitė, UAB „Vadaba Foxport“ vadovė. Vadovauja vandenlenčių parkui Šiauliuose....

Irma Gajauskaitė, UAB „Vadaba Foxport“ vadovė. Vadovauja vandenlenčių parkui Šiauliuose. Naudojasi INVEGA garantija, Subsidija verslumui skatinti ir Verslumo skatinimo fondo paskola.

Pirmieji UAB „Vadaba Foxport“ metai nebuvo labai lengvi – prieš man ateinant bendrovė buvo ant bankroto ribos. Ėmiausi šio darbo matydama, kad dar yra vilties kažką pakeisti ir galiausiai, po maždaug metų sunkaus darbo, įmonė ėmė stotis ant kojų. Šiandien mes augame, tačiau kaip ir bet kokiam sėkmingam verslui mums reikalingas kokybiškas pradinis įdirbis.

Šiuo momentu mums svarbus ne tiek pelningumas, kiek plėtra ir jausmas, kad einame teisinga linkme. Tik šis pojūtis gali garantuoti sėkmę. Kai buvo suburta gera komanda ir išsikelti teisingi tikslai, ėmėme judėti į teisingą pusę ir toliau sėkmingai tobulėjame. Kol kas pelningumas nėra didelis, tačiau tai nestebina – mes nuolatos plečiamės, didelę dalį pelno investuojam į įrangą, naują vandenlenčių sistemą, dalį pinigų skiriame kavinės plėtrai.

INVEGOS parama sunkiais laikais padėjo įmonei išsilaikyti. Bendras įmonės finansavimas pradžioje siekė 80 tūkst. litų (23 tūkst. eurų), o tokia parama pradedančiam verslui tikrai didelė. Galiu tik pajuokauti, kad, deja, didelė dalis pinigų panaudota iki mano atėjimo. Mes ne tik investavome į savo verslą lėšas – mes pakeitėme visą jo filosofiją, tiek kalbant apie bendravimą su klientais, tiek su darbuotojais.

Šiuo metu turiu dar vieną projektą, dėl kurio finansavimo greičiausiai kreipsiuosi į INVEGĄ – mes patys nesame labai dideli, mūsų veikla nėra gamyba ar eksportas, o tiesiog pakankamai ribotam žmonių skaičiui skirta paslauga, tad ir lėšų surasti nėra lengva. Žmonės, kurie turi tikslą, misiją ir viziją, ką nori daryti, bei žino tam reikalingą sumą, turėtų drąsiai tokio finansavimo ieškoti.