Pradžia

Jie sėkmingai pradėjoSpausdinti

Estetinį suvokimą ugdome nuo mažų dienų

Estetinį suvokimą ugdome nuo mažų dienų

Nuo pat pirmųjų kūdikio gyvenimo akimirkų savo mažyliams linkime viso ko geriausio. Apglėbdami juos meile bei rūpesčiu, kantriai ir atsakingai mokome pažintį šį pasaulį. Galbūt jų pasaulis – kol kas tik kambario dydžio. Tai – lovelė, rūbeliai, žaislai... Tačiau šioje erdvėje užgimsta pirmieji ryškūs įspūdžiai bei patirtys, kurios – neįkainojamos, įsitikinusi mama ir verslininkė, interjero studijos „Lovelymess“ įkūrėja Lauryna Glicienė.

Įkvėpė pirmagimis

Du sūnus auginanti Lauryna Glicienė pasakoja, jog įkurti pirmąją Lietuvoje interjero studiją vaikams ją įkvėpė motinystė: „Prieš keletą metų, kurdama interjerą savo pirmagimio kambariui, pasiūloje labai pasigedau įvairovės – spalvų, kokybiškų prekių. Taip kilo mintis padėti kitiems tėvams, norintiems savo vaikams sukurti stilingą vaikystę.“

Verslininkė negaili gerų žodžių artimiesiems, palaikiusiems pradiniame etape. „Esu labai dėkinga  savo vyrui, kuris paskatino mane imtis nuosavo verslo. Paskatinta vyro pasinaudojau INVEGOS lengvatine paskola, kurią gavau iš kredito unijos. Šiuo metu aktyviai dirbu, kad galėčiau pasiūlyti ir dar daugiau naujų projektų, kuriems prašysiu INVEGOS finansinės pagalbos“, – sako ji.

Sekė tėvų pėdomis

Atsižvelgti į vaiko kraitelį, pasak Laurynos Glicienės, yra svarbu, nes artimiausia aplinka nuo mažų dienų ugdo jo estetinę pajautą. „Pati augau architekto ir inžinierės šeimoje, kur į viską būdavo žlegiama kūrybiškai. Pamenu, tėtis net ant manų košės dėdamas uogienę išpiešdavo man įvairiausius paveiksliukus. Arba iš pledo padarydavo palapinę, kurios viduje įrenginėdavau kambarius lėlėms“, – prisiminimais dalinasi ji.

Dailės mokyklą baigusi, o vėliau verslo studijas pasirinkusi pašnekovė teigia, jog kūrybiškumas ir toliau lydi ją profesiniame gyvenime: „Tėčio svajonė buvo, kad studijuočiau interjero dizainą. Nors pasirinkau kitą profesinę kryptį, šiandien dirbu būtent su dizainu ir estetikasusijusį darbą. Mano tikslas, kad kiekviena besilaukianti ar jau mažylį auginanti mama čia išsirinktų gaminius iš gausybės spalvų ir modelių.“

Gamta diktuoja madą

Interjero studijoje „Lovelymess“ galima įsigyti visko, ko reikia gyvenimo pradžiai – nuo pirmųjų baldų, žaislų iki tekstilės gaminių bei higienos priemonių. „Lapkričio mėnesį studija švęs jau trečiąjį gimtadienį. Augantiems kartu su mumis norime būti išlikti ištikimi ir originalūs – pasiūlyti dar daugiau nuostabių daiktų“, – sako verslininkė.

Nuo pat verslo įsteigimo pradžios Lauryna Glicienė teigia bendradarbiaujanti tik su etiškais bei patikimais prekiniais ženklais. „Mūsų parduotuvė specializuojasi mažyliams skirtose prekėse. Tai – didelė atsakomybė, nes turime užtikrinti, jog visos prekės būtų sertifikuotos pagal ES standartus, saugios naudoti ne tik vaikams, bet ir kūdikiams“, – teigia verslininkė.

Pirmąją Lietuvoje interjero studiją vaikams įkūrusi Lauryna Glicienė savo svajonę įgyvendino iš kredito unijos gavusi INVEGOS administruojamą „Verslumo skatinimo fondo 2014-2020, finansuojamo iš Europos socialinio fondo“ paskolą, o vėliau pasinaudojo darbo užmokesčio išlaidų kompensacija pagal priemonę „Subsidijos verslo pradžiai“.

 

Žurnalo „Žmonės“ tekstas.