Pradžia

Kuriu versląSpausdinti

Šarūnas Kulvietis, UAB „Lifestyle trade“ direktorius. Dirba su sportine avalyne. Naudojasi INVEGA...

Šarūnas Kulvietis, UAB „Lifestyle trade“ direktorius. Dirba su sportine avalyne. Naudojasi INVEGA garantija.

Esu UAB „Lifestyle trade“ direktorius. Jau daugiau kaip 10 metų dirbu sporto prekių ir avalynės versle. Viena iš gimusių idėjų verslo plėtrai buvo „Go Sneakers“ prekinis ženklas – sportinė laisvalaikio avalynė.

Su INVEGOS pagalba pradėjome šios idėjos vystymą ir dabar „Go Sneakers“ yra viena pirmųjų tokio tipo parduotuvių Lietuvoje, kurios plėtrai ir prireikė paskolos iš banko su INVEGA garantija. Mūsų tikslas buvo po vienų stogu surinkti garsiausių pasaulio sportinių prekės ženklų – „Adidas“, „Nike“, „Puma“, „Vans“, „Converse“ ir kitų – avalynę, kuri yra labiau skirta laisvalaikiui, ne sportui. Tokia gatvės mada vis labiau populiarėja, tačiau nebuvo vienos parduotuvės, kurią visi žinotų kaip skirtą būtent gatvės stiliui.

Pirmas ir esminis mano patarimas žmonėms, norintiems kurti savo verslą: pradėkite kuo anksčiau. Jei šiandien turėčiau galimybę rinktis iš naujo, vietoje samdomo darbo būčiau kuo greičiau pradėjęs dirbti sau. Versle dirbti norintis žmogus privalo nebijoti nudegti – be rizikos negimsta joks vertingas produktas, o reikia susitaikyti su tuo, kad rizika nebūtinai pasiteisins iš pirmo karto. Šiandien kelių į nuosavą verslą tikrai užtektinai – kaip pats tai išbandęs žmogus objektyviai sakau, kad investavimo galimybių turime per akis, reikia tik pasirinkti tinkamas.