Pradžia

Kas yra „Pradėk dirbti sau“Spausdinti

Akivaizdu, jog Lietuva – versli šalis. Europos Sąjungoje jau eilę metų esame vieni pirmųjų ir pagal steigiamas, ir pagal mirštančias įmones. Kodėl jaunam verslui čia taip sunku ir kaip likti lyderiais pirmoje kategorijoje, bet ne antrojoje? Kodėl apskritai nutinka taip, kad vienas su savo verslo idėjomis užkariauja kelis žemynus, o štai kitas, rodos, su ne prastesniais planais, neišsilaiko net metų? Šiandien įmonėms neužtenka vien originalių minčių ar noro – ne veltui juokaujama, kad reikia ne tik turėti plaktuką, bet ir žinoti, kur ir kada juo kalti.

Projektas „Pradėk dirbti sau“ – tai įkvepiančios iniciatyvos, sėkmingų verslų istorijos, padedančios įveikti baimes ir leidžiančios iš arčiau susipažinti su pirmaisiais verslo kūrimo žingsniais bei ten laukiančiais iššūkiais, naudingi patarimai, pažintis su patraukliomis verslo skatinimo priemonėmis verslo pradžiai ir plėtrai. Jos – tokios pat įvairios kaip ir verslo idėjos: pradedant paskolų garantijomis, daliniu palūkanų kompensavimu, parama darbui ir baigiant darbuotojų mokymų kompensavimu.

Pagrindinis mūsų tikslas – padrąsinti ir įkvėpti dirbti sau apie savo verslą dar tik mąstančius bei paskatinti greitesnį augimą jau kuriantiems ir plėtojantiems esamą verslą. Lietuvos verslas augs tada, kai leisime vystytis naujoms idėjoms ir sukursime rinką, kurioje kiekvienas talentingas žmogus turėtų galimybę dirbti sau.